اخبار سفرمدیر عامل موسسه طلوع نسل نور به استان کهکلویه وبویراحمد

folder_openاخبار موسسه
commentبدون دیدگاه

پیرو حضور مدیر عامل موسسه طلوع نسل نور در استان کهکلویه وبویراحمد ،  جلسه ای با هدف ملاقات حضوری مربیان محله و مربیان مهدها ومراکز پیش دبستانی قرآنی با ایشان در تاریخ 31 خرداد ماه در شهر یاسوج برگزار گردید و مسایل ایشان مورد بررسی قرار گرفته و تصمیماتی اخذ شد .

لازم است از زحمات سرکار خانم دیورخش رابط محترم استان کهکلویه وبویراحمد که طی 5 سال گذشته پیگیر امور مهد های قرآنی و مربیان محله آن استان بودند تشکر وافر نمائیم.

باتوجه به توانمدی های نیروی انسانی استان و وجود مربیان مجرب و جهادی وبا اتخاذ تدابیری توسط سازمان بسیج جامعه زنان استان تا آغاز مهرماه ، 220 نفر خواهر بسیجی در 220 پایگاه خواهران در سطح استان به عنوان مربی محله مستقر و عضو شورای پایگاه شده وحسب راهنمای عمل ابلاغی ، به فعالیت محله محور مبادرت خواهند کرد .

در بازدید از این استان مقرر شد با راهنمایی توسط موسسه طلوع نسل نور ، اقدام لازم برای اخذ مجوز مهدها/مراکز دارای استاندارد حداقلی مورد نظر آموزش وپرورش صورت گیرد وسایر مهدها / مراکزفاقد این استانداردها ، در طرح ملی  مربی محله کاملا فعال گردند .

مقرر شد مهدها و مراکزی که خارج از فضای مساجد وپایگاه های بسیج بصورت استیجاری فعالیت نموده اند ظرف مدت یک ماه رابطه حقوقی و اداری خود را با سازمان بسیج جامعه زنان استان ، روشن نمایند .

همچنین از سرکار خانم فاطمه ظفری از مربیان محله شهرستان که در دوران کرونا با حضور در مجتمع های مسکونی و اماکن عمومی محلات همچنان به فعالیت های تربیتی و آموزشی خود ادامه می دادند نیز کمال تشکر حاصل است .

طلوع نسل نور

Tags:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست