اخبار سفرمدیر عامل موسسه طلوع نسل نور به استان کهکلویه وبویراحمد

folder_openاخبار موسسه
commentبدون دیدگاه

پیرو حضور مدیر عامل موسسه طلوع نسل نور در استان کهکلویه وبویراحمد ،  جلسه ای با هدف ملاقات حضوری مربیان محله و مربیان مهدها ومراکز پیش دبستانی قرآنی با ایشان در تاریخ 31 خرداد ماه در شهر یاسوج برگزار گردید و مسایل ایشان مورد بررسی قرار گرفته و تصمیماتی اخذ شد .

لازم است از زحمات سرکار خانم دیورخش رابط محترم استان کهکلویه وبویراحمد که طی 5 سال گذشته پیگیر امور مهد های قرآنی و مربیان محله آن استان بودند تشکر وافر نمائیم.

باتوجه به توانمدی های نیروی انسانی استان و وجود مربیان مجرب و جهادی وبا اتخاذ تدابیری توسط سازمان بسیج جامعه زنان استان تا آغاز مهرماه ، 220 نفر خواهر بسیجی در 220 پایگاه خواهران در سطح استان به عنوان مربی محله مستقر و عضو شورای پایگاه شده وحسب راهنمای عمل ابلاغی ، به فعالیت محله محور مبادرت خواهند کرد .

در بازدید از این استان مقرر شد با راهنمایی توسط موسسه طلوع نسل نور ، اقدام لازم برای اخذ مجوز مهدها/مراکز دارای استاندارد حداقلی مورد نظر آموزش وپرورش صورت گیرد وسایر مهدها / مراکزفاقد این استانداردها ، در طرح ملی  مربی محله کاملا فعال گردند .

مقرر شد مهدها و مراکزی که خارج از فضای مساجد وپایگاه های بسیج بصورت استیجاری فعالیت نموده اند ظرف مدت یک ماه رابطه حقوقی و اداری خود را با سازمان بسیج جامعه زنان استان ، روشن نمایند .

همچنین از سرکار خانم فاطمه ظفری از مربیان محله شهرستان که در دوران کرونا با حضور در مجتمع های مسکونی و اماکن عمومی محلات همچنان به فعالیت های تربیتی و آموزشی خود ادامه می دادند نیز کمال تشکر حاصل است .

طلوع نسل نور

Tags:

اخبار و اطلاعیه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید