دومین نشست موسسه با سازمان ملی تعلیم و تربیت

folder_openاخبار موسسه
commentبدون دیدگاه

دومین نشست موسسه با سازمان ملی تعلیم و تربیت 

با توجه به انتصاب معاون وزیر اموزش و پرورش و رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک و لزوم پیگیری مجدد مواردی که در جلسه آبان ماه از آن سازمان در خصوص گستره فعالیت های مهدهای قرانی بسیج در سراسر کشور و پیگیری انها ونیز برگزاری دوره اموزشی یکصدساعته توسط موسسه  وسایر مطالب عنوان شده در نشست اول ،مطالبه شده بود، جلسه دوم موسسه طلوع نسل نور با معاون وزیر و رئیس جدید سازمان ملی تعلیم و تربیت آقای دکتر همتی فر در محل آن سازمان برگزار گردید.

در این جلسه سرکار خانم بیابانی رئیس بسیج جامعه زنان و خانواده کشور و رئیس هیأت مدیره موسسه طلوع نسل نور و همچنین مدیرعامل، و نائب رئیس هیأت مدیره موسسه طلوع نسل نور حضور داشتند.

محورهای گفتگو

الف) 1–تاکید طرفین بر ضرورت توجه سازمان ملی تعلیم و تربیت  کودک به کل امور حوزه کودک نه صرفاً اهتمام به مهد داری.

2 – اعلام آمادگی موسسه طلوع نسل نور نسبت به همکاری همه جانبه با سازمان تعلیم و تربیت.  با توجه به اساسنامه این سازمان مبنی بر استفاده از ظرفیت های مردمی در تحقق مأموریت های آن سازمان

3 – ارائه گزارشی از برخی فعالیت های موسسه نظیر تألیف و انتشار کتابهای این مهدها و پیش دبستانی ها او امادگی این موسسه برای همکاری همه جانبه در این خصوص که امسال با  تأیید سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش وزارت آموزش و پرورش و طی همکاری مشترک با انتشارات مدرسه و با شمارگان بالا چاپ و در بین مهدهای قرآنی و مراکز پیش دبستانی کشور توزیع گردد و در بسیاری از انها مورد اقبال واقع شده است.

4. ارائه گزارشی در خصوص اقدام به پوشش بیمه متمرکز کوثر برای بیش از ده هزار نفر از نونهالان و نو اموزان مهدهای قرانی این موسسه

ب) 1. برگزاری اولین نمایشگاه و فروشگاه تخصصی اسباب بازی با رویکرد بومی و عدم استفاده از اسباب بازی های خارجی در جنوب تهران با هدف تسهیل دسترسی خانواده های این مناطق به اسباب بازی های ارزان و با کیفیت که در سبد هزینه آنها اسباب بازی، جایگاه کمتری دارد.

2.  آمادگی برای انجام پژوهش‌های علمی و دوره‌های آموزشی مشترک و مجددا موضوع صدور مجوز برای مهدهای قرآنی بسیج در این جلسه طرح و تبیین شد.

همچنین مقرر گردید جلسه سوم این موسسه با دکتر همتی فر ریاست محترم ان سازمان در سال جدید بزودی برگزار گردد .

اخبار و اطلاعیه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید