دومین نشست موسسه با سازمان ملی تعلیم و تربیت

folder_openاخبار موسسه
commentبدون دیدگاه

دومین نشست موسسه با سازمان ملی تعلیم و تربیت 

با توجه به انتصاب معاون وزیر اموزش و پرورش و رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک و لزوم پیگیری مجدد مواردی که در جلسه آبان ماه از آن سازمان در خصوص گستره فعالیت های مهدهای قرانی بسیج در سراسر کشور و پیگیری انها ونیز برگزاری دوره اموزشی یکصدساعته توسط موسسه  وسایر مطالب عنوان شده در نشست اول ،مطالبه شده بود، جلسه دوم موسسه طلوع نسل نور با معاون وزیر و رئیس جدید سازمان ملی تعلیم و تربیت آقای دکتر همتی فر در محل آن سازمان برگزار گردید.

در این جلسه سرکار خانم بیابانی رئیس بسیج جامعه زنان و خانواده کشور و رئیس هیأت مدیره موسسه طلوع نسل نور و همچنین مدیرعامل، و نائب رئیس هیأت مدیره موسسه طلوع نسل نور حضور داشتند.

محورهای گفتگو

الف) 1–تاکید طرفین بر ضرورت توجه سازمان ملی تعلیم و تربیت  کودک به کل امور حوزه کودک نه صرفاً اهتمام به مهد داری.

2 – اعلام آمادگی موسسه طلوع نسل نور نسبت به همکاری همه جانبه با سازمان تعلیم و تربیت.  با توجه به اساسنامه این سازمان مبنی بر استفاده از ظرفیت های مردمی در تحقق مأموریت های آن سازمان

3 – ارائه گزارشی از برخی فعالیت های موسسه نظیر تألیف و انتشار کتابهای این مهدها و پیش دبستانی ها او امادگی این موسسه برای همکاری همه جانبه در این خصوص که امسال با  تأیید سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش وزارت آموزش و پرورش و طی همکاری مشترک با انتشارات مدرسه و با شمارگان بالا چاپ و در بین مهدهای قرآنی و مراکز پیش دبستانی کشور توزیع گردد و در بسیاری از انها مورد اقبال واقع شده است.

4. ارائه گزارشی در خصوص اقدام به پوشش بیمه متمرکز کوثر برای بیش از ده هزار نفر از نونهالان و نو اموزان مهدهای قرانی این موسسه

ب) 1. برگزاری اولین نمایشگاه و فروشگاه تخصصی اسباب بازی با رویکرد بومی و عدم استفاده از اسباب بازی های خارجی در جنوب تهران با هدف تسهیل دسترسی خانواده های این مناطق به اسباب بازی های ارزان و با کیفیت که در سبد هزینه آنها اسباب بازی، جایگاه کمتری دارد.

2.  آمادگی برای انجام پژوهش‌های علمی و دوره‌های آموزشی مشترک و مجددا موضوع صدور مجوز برای مهدهای قرآنی بسیج در این جلسه طرح و تبیین شد.

همچنین مقرر گردید جلسه سوم این موسسه با دکتر همتی فر ریاست محترم ان سازمان در سال جدید بزودی برگزار گردد .

اخبار و اطلاعیه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست