فروش اقساطی تجهیزات مهدها و مراکز پیش دبستانی

folder_openاخبار موسسه
commentبدون دیدگاه

تجهیز مهدها و مراکز پیش دبستانی یکی از دغدغه های اصلی مدیران و مربیانی است که هزینه های بالای آن، این دغدغه را به مشکل و گاه به معضل بدل نموده است که در صورت عدم تجهیز نیز ،کاهش استقبال والدین ورغبت کودکان به حضور در این مراکز را به دنبال دارد.

بر این اساس ، موسسه طلوع نسل نور که در حال حاضر یکی از متولیان پیشگام در حوزه تعلیم وتربیت نسل انقلابی کشور است بر آن شده تا در حد امکان ، این دغدغه را مرتفع نموده و تجهیزات و امکانات کمک آموزشی را که تهیه آنها از مراکز خرید ، علاوه بر صرف وقت زیاد و انرژی مضاعف ، هزینه سنگینی را نیز در بر دارد ، بصورت اقساطی با شرایط زیر در اختیار مدیران و مربیان عزیز قرار دهد.

شرایط خرید اقساطی تجهیزات کمک آموزشی :

1.سقف سفارش در این مرحله حداکثر 150میلیون ریال ( 15 میلیون تومان ) میباشد .

2.تعداد اقساط ، منوط به مبلغ سفارش است . ( مبلغ کمتر از 100میلیون ریال طی 4 قسط و بالاتر از این مبلغ ، طی 6 قسط تسویه خواهد شد .)

3.ارسال اقلام ،منوط به تحویل یک فقره چک صیادی یا سفته پشت نویسی شده توسط یکی از معتمدین محلی است که میبایست به نماینده این موسسه در استان تحویل شود .

4.جهت هماهنگی و ثبت سفارش در ساعات اداری با شماره تلفن 88814637_021  تماس حاصل فرمایید .

5.پس از اعتبار سنجی بانکی ، فرم ثبت سفارش برای تایید و عودت از طریق پیامرسان ” بله ” ارسال میگردد .

6.تحویل اقلام ، پس از تایید واحد مربوطه ، بر اساس اولویت ثبت سفارش و حداکثر ظرف 20 روز کاری به صورت رایگان به آدرس ثبت شده ، ارسال خواهد شد .

7.متقاضیان در انتخاب اقلام دقت لازم را داشته باشند چرا که امکان مرجوع کردن کالای ارسالی وجود ندارد .

8.احتمال نوسان قیمت کالاها در مرحله اول سفارش و یا چند ماه آتی وجود دارد لذا قیمت ها بروزرسانی شده و متعاقبا اعلام خواهد شد .

9.چنانچه کالای مورد نظر حین ارسال و در باربری دچار آسیب شده باشد و آسیب آن از طرف باربری محرز گردد ، کالای جایگزین برای گیرنده ارسال خواهد شد.

طلوع نسل نور

Tags:

اخبار و اطلاعیه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید