نشست موسسه طلوع نسل نور با سازمان ملی تعلیم و تربیت در خصوص حوزه کودک و ظرفیت ها

folder_openاخبار موسسه
commentبدون دیدگاه

نشست موسسه طلوع نسل نور با سازمان ملی تعلیم و تربیت در خصوص حوزه کودک و ظرفیت ها

محور اول

اولین جلسه موسسه طلوع نسل نور با رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک آقای حاجیان زاده در8/10/ 1400 جهت ارائه گزارشی از سابقه و گستره فعالیت مهدهای قرآنی بسیج در سراسر کشور و پیگیری آنها تشکیل گردید.

در این جلسه اعلام شد با توجه به اینکه هنوز آیین نامه جدید صدور مجوزهای سازمان ملی تعلیم و تربیت تدوین و ابلاغ نشده، طبق تبصره 4، ماده 5 اساسنامه این سازمان دایر بر اینکه تا زمان ابلاغ مقررات و بخشنامه های جدید توسط سازمان، کلیه مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و سایر مراکز نگداری و آموزش کودکان در بخش دولتی، غیردولتی، عمومی و خصوص که تحت هر عنوان فعالیت می نمایند طبق مقررات بخشنامه ها و دستورالعمل های قبل فعالیت ادامه دهند و پس از ان استمرار فعالیت آنها براساس ضوابط و مقررات ابلاغی سازمان امکانپذیر خواهد بود.

لذا کلیه مراکز که تاکنون فعالیت کرده اند به فعالیت ادامه دهند.

محور دوم

محور بعدی گفت‌وگو پیرامون برگزاری دوره آموزشی یکصد ساعته تربیت مربی کودک توسط موسسه طلوع نسل نور و نتایج آن بود که به اطلاع رئیس آن سازمان رسید. در این طرح  بیش از 4000 نفر از داوطلبان در آزمون پایان دوره شرکت نموده بودند که تاکنون برای 1900 نفر از آنان گواهینامه صادر گردیده است.

لازم به ذکر است در این جلسه مدیرعامل موسسه فرهنگی رزمندگان اسلام و مدیرعامل موسسه طلوع نسل نور و نائب رئیس هیأت مدیره و جانشین مدیرعامل این موسسه حضور داشتند.

Tags: , ,

اخبار و اطلاعیه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید