گواهینامه پایان دوره آموزش پیش دبستانی

folder_openاخبار موسسه
commentبدون دیدگاه

گواهینامه پایان دوره آموزش پیش دبستانی

1400-1401

به اطلاع مربیان محترم مهدهای قرآنی و مراکز پیش دبستانی بسیج می‌رساند که پیرو درخواست صدها مرکز پیش دبستانی بسیج از سراسر کشور بحمدالله گواهینامه پایان دوره آموزشی پیش دبستانی نوآموزان این مراکز چاپ و در مرحله اول توزیع بالغ بر 12000 گواهینامه ارسال شده است  و طی روزهای آینده مرحله دوم ارسال گواهینامه ها به سازمان بسیج جامعه زنان مراکز استان ها صورت میپذیرد .

این گواهینامه‌ها در دو قسمت طراحی گردیده‌اند که قسمتی از آن بعنوان یادبود دوره پیش دبستانی می‌تواند از قسمت پرفراژ جدا شده و نزد نوآموزان باقی بماند.

گواهینامه‌ها دارای شماره سریال یگانه و هولوگرام بوده و در دو نمونه برای نوآموزان دختر و نوآموزان پسر طراحی گردیده است. این گواهینامه‌ها با استناد به مواد قانونی و بخشنامه صادره از سوی سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در تایید مجموعه کتاب‌های طاها و طهورا خطاب به ادارات کل آموزش و پرورش کل استان‌ها در سال گذشته، صادر گردیده است.

مدیران و مربیان محترم مراکز پیش دبستانی این گواهینامه‌ها را با درج مشخصات خود امضاء می‌نمایند. لازم به ذکراست  در قسمتی از گواهینامه شماره تلفن پیگیری و نیز سامانه پیامکی در صورت مواجهه با هرگونه ناهماهنگی در امر ثبت نام نوآموزان درج شده است.

آخرین مهلت تقاضای گواهینامه و ثبت نام در سامانه موسسه طلوع نسل نور به نشانی  naslenoor.ir تا تاریخ 1401/03/25 میباشد.

هزینه گواهینامه دوره پیش دبستانی

 

Tags: , , , , , ,

اخبار و اطلاعیه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید