گواهینامه پایان دوره آموزش پیش دبستانی

folder_openاخبار موسسه
commentبدون دیدگاه

گواهینامه پایان دوره آموزش پیش دبستانی

1400-1401

به اطلاع مربیان محترم مهدهای قرآنی و مراکز پیش دبستانی بسیج می‌رساند که پیرو درخواست صدها مرکز پیش دبستانی بسیج از سراسر کشور بحمدالله گواهینامه پایان دوره آموزشی پیش دبستانی نوآموزان این مراکز چاپ و در مرحله اول توزیع بالغ بر 12000 گواهینامه ارسال شده است  و طی روزهای آینده مرحله دوم ارسال گواهینامه ها به سازمان بسیج جامعه زنان مراکز استان ها صورت میپذیرد .

این گواهینامه‌ها در دو قسمت طراحی گردیده‌اند که قسمتی از آن بعنوان یادبود دوره پیش دبستانی می‌تواند از قسمت پرفراژ جدا شده و نزد نوآموزان باقی بماند.

گواهینامه‌ها دارای شماره سریال یگانه و هولوگرام بوده و در دو نمونه برای نوآموزان دختر و نوآموزان پسر طراحی گردیده است. این گواهینامه‌ها با استناد به مواد قانونی و بخشنامه صادره از سوی سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در تایید مجموعه کتاب‌های طاها و طهورا خطاب به ادارات کل آموزش و پرورش کل استان‌ها در سال گذشته، صادر گردیده است.

مدیران و مربیان محترم مراکز پیش دبستانی این گواهینامه‌ها را با درج مشخصات خود امضاء می‌نمایند. لازم به ذکراست  در قسمتی از گواهینامه شماره تلفن پیگیری و نیز سامانه پیامکی در صورت مواجهه با هرگونه ناهماهنگی در امر ثبت نام نوآموزان درج شده است.

آخرین مهلت تقاضای گواهینامه و ثبت نام در سامانه موسسه طلوع نسل نور به نشانی  naslenoor.ir تا تاریخ 1401/03/25 میباشد.

هزینه گواهینامه دوره پیش دبستانی

 

Tags: , , , , , ,

اخبار و اطلاعیه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست